Zaalvoetbalkalender en -uitslagen

Seizoen 2018 - 2019


Datum Week Wedstrijd Uur Thuisploeg Bezoekers Uitslag
30-08-18 1 1 20h00 Oostblok vooruit De oude garde 12-3
    2 21h00 ODT Kommarop 2-3
    3 22h00 Jong en oud Brothers 2-3
06-09-18 2 4 20h00 ATB OCL 9-1
    5 21h00 Jong en oud ZVK III 2-12
    6 22h00 DLP VEVOC 2-7
13-09-18 3 7 20h00 Brothers Oostblok vooruit 7-3
    8 21h00 Kommarop De oude garde 6-1
    9 22h00 ODT ZVK III 2-4
20-09-18 4 10 20h00 DLP ATB 4-4
    11 21h00 Jong en oud OCL 2-5
    12 22h00 Oostblok vooruit VEVOC 2-6
27-09-18 5 13 20h00 ZVK III Kommarop 3-4
    14 21h00 ODT Brothers 4-6
    15 22h00 De oude garde VEVOC 2-19
04-10-18 6 16 20h00 ODT OCL 8-3
    17 21h00 Jong en oud DLP 3-4
    18 22h00 Oostblok vooruit ATB 2-1
11-10-18 7 19 20h00 VEVOC Kommarop uitgesteld
    20 21h00 ZVK III OCL uitgesteld
    21 22h00 De oude garde Brothers uitgesteld
18-10-18 8 22 20h00 Oostblok vooruit Jong en oud 8-4
    23 21h00 ODT DLP 6-4
    24 22h00 De oude garde ATB 3-6
25-10-18 9 25 20h00 Brothers ZVK III 0-9
    26 21h00 VEVOC ATB 6-5
    27 22h00 Kommarop OCL 8-3
01-11-18       Allerheiligen    
08-11-18 10 28 20h00 De oude garde Jong en oud 4-7
    29 21h00 ZVK III DLP 3-3
    30 22h00 ODT Oostblok vooruit 3-3
15-11-18 11 31 20h00 Kommarop ATB 4-3
    32 21h00 Brothers VEVOC 5-5
    33 22h00 OCL DLP 0-8
22-11-18 12 34 20h00 VEVOC Jong en oud 6-3
    35 21h00 ZVK III Oostblok vooruit 1-8
    36 22h00 De oude garde ODT 4-3
29-11-18 13 37 20h00 OCL Brothers 1-13
    38 21h00 ATB Jong en oud 7-2
    39 22h00 DLP Kommarop 2-8
06-12-18 14 40 20h00 ZVK III De oude garde 4-6
    41 21h00 VEVOC ODT 7-4
    42 22h00 OCL Oostblok vooruit 5-5
13-12-18 15 43 20h00 Kommarop Jong en oud 3-3
    44 21h00 DLP Oostblok vooruit 6-5
    45 22h00 Brothers ATB 8-3
20-12-18 16 46 20h00 ATB ODT 1-5
    47 21h00 OCL De oude garde 4-4
    48 22h00 VEVOC ZVK III 5-9
27-12-18 17 49 20h00 DLP Brothers 3-3
    50 21h00 Oostblok vooruit Kommarop 4-3
    51 22h00 Jong en oud ODT 1-12
03-01-19 18 52 20h00 OCL VEVOC 4-8
    53 21h00 Brothers Kommarop 4-8
    54 22h00 ATB ZVK III 6-6
10-01-19 19 55 20h00 DLP De oude garde 3-4
    56 21h00 Kommarop ODT 5-6
    57 22h00 Brothers Jong en oud 5-2
17-01-19 20 58 20h00 VEVOC DLP 5-2
    59 21h00 De oude garde Oostblok vooruit 3-7
    60 22h00 ZVK III Jong en oud 7-3
24-01-19 21 61 20h00 Oostblok vooruit Brothers 5-5
    62 21h00 OCL ATB 2-4
    63 22h00 De oude garde Kommarop 1-5
31-01-19 22 64 20h00 ZVK III ODT 6-2
    65 21h00 VEVOC Oostblok vooruit 8-4
    66 22h00 OCL Jong en oud 1-12
07-02-19 23 67 20h00 ATB DLP 5-6
    68 21h00 Brothers ODT 4-4
    69 22h00 Kommarop ZVK III 6-3
14-02-19 24 70 20h00 VEVOC De oude garde 10-3
    71 21h00 OCL ODT 2-6
    72 22h00 ATB Oostblok vooruit 1-2
21-02-19 25 73 20h00 Kommarop VEVOC 1-3
    74 21h00 DLP Jong en oud 5-4
    75 22h00 Brothers De oude garde 9-0
28-02-19 26 76 20h00 OCL ZVK III 3-6
    77 21h00 ATB De oude garde 3-0
    78 22h00 DLP ODT 7-2
07-03-19       Krokusvakantie    
14-03-19 27 79 20h00 ZVK III Brothers 3-7
    80 21h00 Jong en oud Oostblok vooruit 3-6
    81 22h00 OCL Kommarop 2-6
21-03-19 28 82 20h00 Jong en oud De oude garde 5-1
    83 21h00 DLP ZVK III 7-3
    84 22h00 ATB VEVOC 4-10
28-03-19 29 85 20h00 Oostblok vooruit ODT 5-1
    86 21h00 VEVOC Brothers 5-3
    87 22h00 ATB Kommarop 2-2
04-04-19 30 88 20h00 DLP OCL 6-3
    89 21h00 Jong en oud VEVOC 1-10
    90 22h00 Oostblok vooruit ZVK III 3-4
11-04-19 31 91 20h00 Kommarop DLP 3-3
    92 21h00 ODT De oude garde 0-5
    93 22h00 Brothers OCL 8-6
18-04-19 32 94 20h00 Jong en oud ATB  
    95 21h00 Oostblok vooruit OCL  
    96 22h00 ODT VEVOC  
25-04-19 33 97 20h00 De oude garde ZVK III  
    98 21h00 ATB Brothers  
    99 22h00 Jong en oud Kommarop  
02-05-19 34 100 20h00 ODT ATB  
    101 21h00 De oude garde OCL  
    102 22h00 Oostblok vooruit DLP  
09-05-19 35 103 20h00 Kommarop Oostblok vooruit  
    104 21h00 ZVK III VEVOC  
    105 22h00 Brothers DLP  
16-05-19 36 106 20h00 ODT Jong en oud  
    107 21h00 ZVK III ATB  
    108 22h00 De oude garde DLP  
23-05-19 37 109 20h00 VEVOC OCL  
    110 21h00 Kommarop Brothers  
30-05-19       O.H.H.